Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Lindaas, Waldemar (1892-1959)
Gråvær Holmsbu

Olje på lerret
73x78
Signert nede t.h.: W. L.

Påtegnet med tittel, samt: skisse fra Holm, datert mars 1933 og signert på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering