Krohg, Guy(1917-2002)
Torvhandlere 1975
Olje på lerret
65x54
Signert og datert nede t.v.: Guy Krohg 75
Vurdering
Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Tilslag NOK 7 500 med forbehold
Olje på lerret
65x54
Vurdering