Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Krohg, Guy (1917-2002)
Torvhandlere 1975

Olje på lerret
65x54
Signert og datert nede t.v.: Guy Krohg 75

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering