Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Selmyhr, Conrad (1877-1944)
Fjordlandskap

Olje på lerret
41x50
Signert nede t.h.: Conrad Selmyhr

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering
NOK 3 000–4 000