Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Selmyhr, Conrad (1877-1944)
Fra Svolvær 1913

Olje på lerret
60x100
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Conrad Selmyhr Svolvær 1913

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering

Tilslag NOK 10 500