Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Jensen, Ulf Valde (1945-)
Komposisjon med figurer 1975

Radering
33x50
Signert og datert nede t.h.: Ulf Valde Jensen 1975.

Nummerert nede t.v.: 39/40.

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering