Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Jensen, Ulf Valde(1945-)
Figurer

Litografi, lysmål
36X30
Signert nede t.h.: Ulf Valde Jensen.
Nummerert nede t.v.: 79/85

Vurdering
NOK 3 000–4 000

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Tilslag NOK 1 000