Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Johannessen, Erik Harry(1902-1980)
Høst 1959

Fargetresnitt, lysmål
52x51
Signert og datert nede t.h.: Erik Harry Johannessen. 1959.

Nummerert nede t.v.: 37750. Påtegnet med tittel, samt "Original tresnitt" nede t.v.

Vurdering
NOK 3 000

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Tilslag NOK 2 000