Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Aagaard, Martin (1863-1913)
Skuter i havn

Olje på lerret
35x56
Signert nede t.h.: Aagard

Antagelig fra Lofoten.

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering
NOK 3 000–4 000