Eriksen, Sigurd(1884-1976)
To barn i kystlandskap 1957
Olje på lerret
67x73
Signert og datert nede t.h.: Sigurd Eriksen 1957
Vurdering
Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Tilslag NOK 8 000
Olje på lerret
67x73
Vurdering