Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Eriksen, Sigurd (1884-1976)
To barn i kystlandskap 1957

Olje på lerret
67x73
Signert og datert nede t.h.: Sigurd Eriksen 1957

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering