Eriksen, Sigurd(1884-1976)
Landskap med gårdsbruk
Olje på lerret
63x61
Signert nede t.h.: Sigurd Eriksen.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Olje på lerret
63x61
Vurdering