Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Eriksen, Sigurd(1884-1976)
Landskap med gårdsbruk

Olje på lerret
63x61
Signert nede t.h.: Sigurd Eriksen.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00