Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Knudsen, Dagfinn (1953-)
Kvinne med hatt 1998

Olje på lerret
91x38
Signert og datert nede t.h.: Dagf. Kd 1998

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering
NOK 3 000