Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Rusdal, Torstein (1887-1971)
Oppstilling med blomster i vase og frukt 1948

Olje på plate
60x70
Signert og datert nede t.h.: Torstein Rusdal -48.

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering
NOK 6 000