Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Store Sal

Tiller, Lars (1924-1994)
Kvinne med blomster 1952

Blandingsteknikk på papir
62x47
Signert og datert nede t.h.: Lars Tiller -52

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Vurdering
NOK 10 000