Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00
Krohg, Per(1889-1965)
Utkast til utsmykning av Sikkerhetsrådet i FN

Olje på lerret
185x132
Usignert

Utkastet er til det sentrale feltet i Sikkerhetsrådet i FN. Malt i 1952.

Statens Høstutstilling

Vurdering
NOK 100 000

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00