Krohg, Per(1889-1965)
Utkast til utsmykning av Sikkerhetsrådet i FN
Olje på lerret
185x132
Usignert
Utkastet er til det sentrale feltet i Sikkerhetsrådet i FN. Malt i 1952.
Statens Høstutstilling
Vurdering
NOK 100 000
Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00