Thrane, Ragnhild(1853-1913)
Svart-Anna
Olje på lerret
57x58
Usignert.
Påtegnet på baksiden, på blindrammen: Ragnhild Thrane se Heyerdahl bilde av samme modell.
Vurdering
NOK 5 000
Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Tilslag NOK 13 500
Olje på lerret
57x58
Usignert.
Vurdering
NOK 5 000