Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Thrane, Ragnhild (1853-1913)
Svart-Anna

Olje på lerret
57x58
Usignert.

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: Ragnhild Thrane se Heyerdahl bilde av samme modell.

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering
NOK 5 000

Tilslag NOK 13 500