Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Thygesen, Rudolph (1880-1953)
Røde trær 1943

Olje på plate
60x73
Signert og datert nede t.h.: R.Th 43

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering
NOK 15 000