Thoresen, Berit
Skog-sover du? 1978
Tempera på plate,
49x72
Signert og datert nede t.v.: Berit Thoresen-78
Påtegnet med tittel på baksiden.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Tilslag NOK 1 000
Tempera på plate,
49x72
Vurdering