Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Thoresen, Berit
Skog-sover du? 1978

Tempera på plate,
49x72
Signert og datert nede t.v.: Berit Thoresen-78
Påtegnet med tittel på baksiden.

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering