Aabel, Per
Mannsportrett 1921
Blyant på papir, lysmål
27x21
Signert og datert nede t.h.: Per Aabel -21.
Påtegnet nede på arket: The man who lost himself.
Vurdering
NOK 1 000–1 500
Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Tilslag NOK 1 000
Blyant på papir, lysmål
27x21
Vurdering
NOK 1 000–1 500