Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Aabel, Per
Mannsportrett 1921

Blyant på papir, lysmål
27x21
Signert og datert nede t.h.: Per Aabel -21.

Påtegnet nede på arket: The man who lost himself.

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering
NOK 1 000–1 500