Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Øistad, Ingar(1940-)
Menuetto - Tiden og rommet 1986

Etsning, lysmål
52x70
Signert og datert nede t.h.: Ingar Øistad John ... 86

Påtegnet nede t.v.: Etsning ET. Nummerert nede t.v.: 11/25. Påtegnet med tittel nede på arket.

Vurdering
NOK 1 000–1 200

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00