Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Anker, Johan Herman Wedel (1845-1895)
Fra Oscarsborg 1883

Olje på lerret, oppklebet på plate
35x58
Signert og datert nede t.v.: HWA 83

Påtegnet på baksiden av platen: Herman W Anker Fjordparti.

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering