Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Anker, Johan Herman Wedel(1845-1895)
Fra Oscarsborg 1883

Olje på lerret, oppklebet på plate
35x58
Signert og datert nede t.v.: HWA 83

Påtegnet på baksiden av platen: Herman W Anker Fjordparti.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Tilslag NOK 6 000