Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Barlag, Philip (1840-1913)
Vinteraften

Olje på lerret
24x36
Signert nede t.v.: Barlag

Påtegnet med tittel på baksiden av rammen.

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering