Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Kihle, Harald(1905-1997)
Eg ville berre sjå innom 1977

Litografi, lysmål
42x33
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle -77

Vurdering

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Tilslag NOK 8 000