Kihle, Harald(1905-1997)
Eg ville berre sjå innom 1977
Litografi, lysmål
42x33
Signert og datert nede t.h.: Harald Kihle -77
Vurdering
Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Tilslag NOK 8 000
Litografi, lysmål
42x33
Vurdering