Krohg, Per(1889-1965)
Ragnhild og Veronica
Olje på lerret
125x67
Signert nede t.v.: Per Krohg
Påtegnet med tittel på baksiden.
Utkast til Rådhusutsmykning, malt i slutten av 1930-årene.
Vurdering
Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00