Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00
Krohg, Per(1889-1965)
Ragnhild og Veronica

Olje på lerret
125x67
Signert nede t.v.: Per Krohg

Påtegnet med tittel på baksiden.
Utkast til Rådhusutsmykning, malt i slutten av 1930-årene.

Vurdering

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00