Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Castberg, Oscar (1846-1917)
På ski fra Bogstad

Olje på lerret
30x46
Signert nede t.v.: O. Castberg

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering
NOK 30 000

Tilslag NOK 30 000