Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vigebo, Edvard (1916-)
Hus i fjordlandskap 1948

Olje på lerret
60x70
Signert og datert nede t.h.: Edv.Vigebo
48-49.

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering
NOK 25 000

Tilslag NOK 15 000