Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Tidemand, Adolph (1814-1876)
Gutteportrett

Olje på plate
32x27
Signert nede t.h.: AT

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering

Tilslag NOK 15 000 med forbehold