Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Dahl, Hans (1849-1937)
Folkeliv på fjorden

Olje på lerret
66x48
Signert nede t.v.: Hans-Dahl. Berlin.
Signert på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering

Tilslag NOK 76 000