Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Jensen, Ulf Valde (1945-)
Figurkomposisjon 1975

Litografier, lysmål
35x44
Signert og datert nede t.h.: Ulf Valde Jensen 1975
Nummerert nede t.v.: 12/85

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering
NOK 3 000–4 000