Jensen, Ulf Valde(1945-)
Figurkomposisjon 1975
Litografier, lysmål
35x44
Signert og datert nede t.h.: Ulf Valde Jensen 1975
Nummerert nede t.v.: 12/85
Vurdering
NOK 3 000–4 000
Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Tilslag NOK 1 400
Litografier, lysmål
35x44
Nummerert nede t.v.: 12/85
Vurdering
NOK 3 000–4 000