Jensen, Ulf Valde(1945-)
Lite rutebilde der en malers navn står skrevet1974
Litografi, lysmål
27x34
Signert og datert nede t.h.: Ulf Valde Jensen-74.
Nummerert nede t.v.: 6/40
Påtegnet med tittel nede på arket.
Vurdering
NOK 3 000–4 000
Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Tilslag NOK 1 000