Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Jensen, Ulf Valde (1945-)
Lite rutebilde der en malers navn står skrevet1974

Litografi, lysmål
27x34
Signert og datert nede t.h.: Ulf Valde Jensen-74.
Nummerert nede t.v.: 6/40

Påtegnet med tittel nede på arket.

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering
NOK 3 000–4 000