Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Store Sal

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Vintersol 1943

Olje på plate
80x60
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 43.

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 30 000