Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00
Vintersol 1943

Olje på plate
80x60
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 43.

Vurdering

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Tilslag NOK 30 000