Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Store Sal

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Syd-europeisk landskap

Olje på lerret
60x74
Signert nede t.v.: Weidemann

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 44 000