Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Dahl, Hans (1849-1937)
Jente med kvist i favnen

Olje på lerret
97x66
Signert nede t.v.: Hans-Dahl.

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Tilslag NOK 98 000