Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Tannæs, Marie (1854-1939)
Bylandskap med andedam

Olje på lerret
53x67
Signert nede t.h.: Marie Tannæs

Antagelig fra Kristiania, ved Akerselven.

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00

Vurdering
NOK 20 000