Auksjon tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00
Thygesen, Rudolph(1880-1953)
Oppstilling med blomster i vase 1940

Olje på lerrret
81x65
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: R.Th-40.

Vurdering
NOK 25 000–30 000

Auksjonert tirsdag 18. desember 2001 kl 17:00