Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00
Uthaug, Jørleif(1911-1990)
Båter 1957

Olje på plate, oppklebet på plate
37x51
Signert og datert nede på midten: Jørleif Uthaug 1957

Påtegnet med tittel, datert og signert på baksiden

Vurdering

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Tilslag NOK 9 000