Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Store Sal

Uthaug, Jørleif (1911-1990)
Båter 1957

Olje på plate, oppklebet på plate
37x51
Signert og datert nede på midten: Jørleif Uthaug 1957

Påtegnet med tittel, datert og signert på baksiden

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Vurdering