Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Store Sal

Rumohr, Knut (1916-2002)
Blå komposisjon 1958

Olje på lerret
68x60
Signert og datert nede t.h.: Knut Rumohr 58

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Vurdering
NOK 30 000

Tilslag NOK 27 000