Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Store Sal

Gleditsch, Rolf Juell (1892-1984)
Vinterlandskap med bygninger 1918

Olje på lerret
34x47
Signert og datert nede t.h.: Rolf Gleditsch 1918

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Vurdering