Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00
Rian, Johs.(1891-1981)
Kvinne med speil 1948

Olje på lerret
90x70
Signert og datert nede t.h.: J Rian -48.

Vurdering
NOK 100 000–120 000

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Tilslag NOK 210 000