Engebret, Bjarne(1905-1985)
Trær - Sagene 1948
Olje på lerret
100x121
Signert og datert nede t.h.: Bjarne Engebret. 48.
Påtegnet med tittel på baksiden.
Statens Kunstutstilling 1948, kat.nr. 45.
Den Norske Kunstutstilling, Liljevalchs Konsthall, Stockholm 1951, kat.nr. 39.
Kunstnernes Hus 1956, kat.nr. 18, med tittel: Vår, Sagene.
Vurdering
Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00