Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Store Sal

Schultz, Alexander (1901-1981)
Landskap med hus

Olje på lerret
47x55
Signert nede t.h.: A. Schultz.

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 12 500