Schultz, Alexander(1901-1981)
Landskap med hus
Olje på lerret
47x55
Signert nede t.h.: A. Schultz.
Vurdering
Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 12 500
Olje på lerret
47x55
Vurdering