Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Store Sal

Strømme, Olav (1909-1978)
Fra Frognerparken 1958

Olje på plate
60x73
Signert og datert nede t.h.: O. Strømme -58

Påtegnet med tittel og signert på baksiden.

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 23 000