Grev Wedels Klassiske

Auksjon torsdag 30. mai 2002 kl 20:00

Grimelund, Johannes (1842-1917)
Fiskevær i Lofoten 1906

Olje på lerret
60x82
Signert og datert nede t.v.: Grimelund 1906

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: A fishingvillage in Lofoten Islands by Grimelund (Signed). Village de pecheurs, Lofoten, Norvège. Sandfjord.

UTSTILT:

Societé des Artistes Francais... Salon de 1906.

Auksjonert torsdag 30. mai 2002 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 30 000