Grev Wedels Klassiske

Auksjon torsdag 30. mai 2002 kl 20:00

Grande, Severin (1869-1934)
Oppstilling med asters i krukke 1924

Olje på lerret
63x65
Signert og datert nede t.v.: S Grande -24

Auksjonert torsdag 30. mai 2002 kl 20:00

Vurdering
NOK 30 000

Tilslag NOK 25 000