Grev Wedels Klassiske

Auksjon torsdag 30. mai 2002 kl 20:00

Normann, Adelsteen (1848-1918)
Fra Bodø

Olje på lerret
66x97
Signert nede t.v.: A Normann

Auksjonert torsdag 30. mai 2002 kl 20:00

Vurdering
NOK 150 000

Tilslag NOK 180 000