Grev Wedels Klassiske

Auksjon torsdag 30. mai 2002 kl 20:00

Normann, Adelsteen (1848-1918)
Fjordlandskap med folkeliv 1878

Olje på lerret
46x73
Signert og datert nede t.h.: A Normann Dsf 78

Auksjonert torsdag 30. mai 2002 kl 20:00

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Tilslag NOK 67 000