Grev Wedels Klassiske

Auksjon torsdag 30. mai 2002 kl 20:00

Normann, Adelsteen (1848-1918)
Fjordlandskap

Olje på lerret
62x95
Signert nede t.h.: A Normann

Auksjonert torsdag 30. mai 2002 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 60 000