Grev Wedels Klassiske

Auksjon torsdag 30. mai 2002 kl 20:00

Sundt-Hansen, Carl (1841-1907)
Selvportrett 1863

Blyant på papir, lysmål
17x14
Signert og datert nede t.h.: C. H 63.

Påtegnet på baksiden: Selvportret af Carl Sundt Hansen, som i Kjøbenhavn forærte John Thekla Aubert billedet. Han gav Frederich det til hans konfirmation 5te december 1915.

UTSTILT:

Kunstnerforbundet, Oslo 1974, kat.nr. 61.

Auksjonert torsdag 30. mai 2002 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 15 000