Sundt-Hansen, Carl(1841-1907)
Selvportrett 1863
Blyant på papir, lysmål
17x14
Signert og datert nede t.h.: C. H 63.
Påtegnet på baksiden: Selvportret af Carl Sundt Hansen, som i Kjøbenhavn forærte John Thekla Aubert billedet. Han gav Frederich det til hans konfirmation 5te december 1915.
Kunstnerforbundet, Oslo 1974, kat.nr. 61.
Vurdering
Auksjonert torsdag 30. mai 2002 kl 20:00
Tilslag NOK 15 000