Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Store Sal

Kihle, Harald (1905-1997)
Gamlestoga og Gamleveien, Rofshustunet 1960

Olje på plate
22x27
Signert og datert oppe t.h.: 13/9-60 H Kihle

Påtegnet med tittel og datert på baksiden. Påtegnet på baksiden: Fillandgrend (?)

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 10 000 med forbehold