Kihle, Harald(1905-1997)
Gamlestoga og Gamleveien, Rofshustunet 1960
Olje på plate
22x27
Signert og datert oppe t.h.: 13/9-60 H Kihle
Påtegnet med tittel og datert på baksiden. Påtegnet på baksiden: Fillandgrend (?)
Vurdering
Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00
Tilslag NOK 10 000 med forbehold