Kihle, Harald(1905-1997)
Napoleon Detalj etter Velasquez
Olje på plate
16x22
Signert nede t.h.: HK
Påtegnet med tittel på baksiden, samt: Første kopien jeg malte i Prado-Museet i Madrid ca 7 ell 8/4-1957.
Vurdering
Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00