Grev Wedels Moderne

Auksjon torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Store Sal

Kihle, Harald (1905-1997)
Napoleon Detalj etter Velasquez

Olje på plate
16x22
Signert nede t.h.: HK

Påtegnet med tittel på baksiden, samt: Første kopien jeg malte i Prado-Museet i Madrid ca 7 ell 8/4-1957.

Auksjonert torsdag 8. juni 2000 kl 20:00

Vurdering