Grev Wedels Klassiske

Auksjon torsdag 30. mai 2002 kl 20:00

Baade, Knud (1808-1879)
Fjordlandskap i måneskinn 1852

Olje på lerret
86x120
Signert og datert nede t.v.: Baade 1852

Auksjonert torsdag 30. mai 2002 kl 20:00

Vurdering
NOK 40 000

Tilslag NOK 31 000