Auksjon torsdag 30. mai 2002 kl 20:00
Baade, Knud(1808-1879)
Fjordlandskap i måneskinn 1852

Olje på lerret
86x120
Signert og datert nede t.v.: Baade 1852

Vurdering
NOK 40 000

Auksjonert torsdag 30. mai 2002 kl 20:00

Tilslag NOK 31 000